M A K R O C E L L
Servis Takip Programı

Servis Takip Programı

Siberya Servis Takip Programı arıza takibi yapan firmalar için geliştirilmiştir.


Tek bir ekran kullanılarak arızaya gelen cihaza ait bilgiler, müşteri bilgileri, şikayet, teknisyen notu ve tamir tutarını aynı ekranda görmenize ve işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Yazılım isterseniz tek kullanıcılı veya çok kullanıcılı olarak ağ ortamında çalışabilir. Farklı kullanıcılar tanımlayarak kullanıcı bazında takip yapabilirsiniz. Arızaya gelen cihazları iki farklı yöntem ile takip etmek mümkündür;


Servis Takip Programı. Seri numarasına göre takip

Arızalı cihazların üzerlerinde cihazlara ait seri numaralar yer alıyor ise servis fişinde bu bilgiyi dilerseniz barkod okuyucu veya elle girmeniz yeterli olacaktır. Bu yöntem kullanılarak yapılan takip işlemlerinde cihaza ait önceki herhangi bir fişe ulaşıldığında aynı ekranda o cihaza ait tüm fişleri bir arada görebilmeniz mümkün olacaktır.


Arıza cihazların üzerinden seri numara yoksa veya deforme oluyor ise son sayfada sizin için hazırlamış olduğumuz seri no barkodlarını kendiniz veya bir matbaa aracılığı ile bastırabilir ve cihaz tamire geldiğinde bu seri numarasını cihaz üzerine yapıştırabilirsiniz.


Müşteri adına göre takip

Arızaya gelen cihazlarınızı müşteri adlarına göre takip ediyorsanız Ayarlar / Parametreler sekmesinde "Yeni servis fişi açıldığında seri no otomatik doldurulsun" seçeğini işaretleyerek servis formunda seri no alanına otomatik olarak bir kod verimesini sağlayabilirsiniz. Bu seri numarası için barkod yazıcıdan etiket yazdırabilir ve cihazın üstüne yapıştırabilirsiniz. Sonraki aşamalarda cihazın üzerinde ki barkodu okutarak servis fişine kolayca ulaşabilirsiniz.


Servis Takip Programı Bakım Sözleşmesi Takip

Müşterileriniz ile yapmış olduğunuz periyodik bakım sözleşmelerinin takibini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz için bakım sözleşmlerini kolayca yazdırabilirsiniz. Günlük, Haftalık, Aylık ve yıllık bakım hizmetlerini hatırlatmalar yardımı ile takip edebilir, müşterilerize bakıma geleceğiniz bilgisini sms ile bildirebilirsiniz.


SMS ve EPosta tanımları

Müşterilerinize arızalı ürünlerin tamirleri tamamlandığında veya Bakım zamanı geldiğinde SMS ile bilgilendirme yapmanızı sağlar. Bu hizmetten faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.


Müşterilerinize arızalı ürünlerin tamirleri tamamlandığında E-POSTA ile bilgilendirme yapmanızı sağlar. Hazırlayacak olduğunuz şablon mesaj otomatik olarak müşteriye gönderilir.


Servis Fişleri

Bu ekran günün tarihine ait tüm fişleri listeler. Ekranın altındaki filtre kaldırıldığında ise kayıtlı tüm servis fişleri listelenir. Ekran üzerinde ki açık alanlar * düğmesine basılarak açılıp kapatılabilir. Filtre alanlarının bir ya da birden fazlasına değer girilerek kayıtlar süzülebilir.


"Gruplama yapmak için kolon baslıklarını buraya sürükleyin" yazan alana kolan başlıklarını taşıyarak kayıtların gruplanması sağlanabilir. Grupların altında toplam kayıt sayısı ve tamir tutarları izlenebilir.


Izgaranın altında toplam kayıt sayısı ve toplam tamir tutarları izlenebilir.


Ekranın altında bulunan Özelleştir düğmesine basılarak birden fazla kriterde filtreleme yapılabilir.


Izgara üzerinde birden fazla kayıt seçilerek, seçilen fişlerin hepsinin servis fişlerinin açılması sağlanabilir.


Izgara üzerinde birden fazla kayıt seçilerek, seçilen fişlerin toplu olarak silinmesi sağlanabilir.


Izgara üzerinde listenmiş kayıtların yazıcı çıktısı alınabilir.


Ağ ve İnternet üzerinden çalışabilme

Ağ ve internet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerindende kullanılabilmektedir.


Siberya Teknik Servis Programı

Yazılım Modülleri

Farklı Kullanıcılar

Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilir, farklı yetkiler atayabilirsiniz.

Barkod Etiket Baskı

Barkodsuz ürünleriniz için barkodlar üretip yazdırabilirsiniz.

Farklı Terminaller

Ağ veya internet üzerinde farklı bilgisayarlardan kullanım.

Veri Yedekleme

Hem bilgisayarınıza hem dropbox üzerine otomatik yedekleme imkanı.Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL

Servis Takip Programı

Teknik Servis sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan Siberya Teknik Servis Programı, işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
Siberya